אז מאיפה מתחילים?

הצעד הראשון שאותו צריכים לעשות הוא להוריד סביבת עבודה שממנה נוכל לפתח את האתר שלנו.
סביבת העבודה היא בעצם תוכנה שאותה אתם מתקינים למחשב שלכם וממנה מתחילים לעבוד ולקודד. הנה מספר סביבות עבודה מאוד מומלצות למתחילים וגם למתקדמים שבינינו :

notepad++ Notepad++ - היא סביבת עבודה מעולה לכל אלה שעושים את הצעדים הראשונים בעולם בניית האתרים. סביבת עבודה מאוד נוחה לשימוש ופשוטה עבור מתחילים בתחום , מומלצת לשפות צד לקוח לפרויקטים קטנים של אתרים סטטיים ופחות לפרויקטים גדולים הכוללים שפות צד שרת.
bracket Brackets – זוהי סביבת עבודה שמאוד מומלצת למתקדמים בשפות צד הלקוח כגון HTML , CSS Javascript. בתוכנה הזו תוכלו להוריד בקלות לסביבת העבודה שלכם פלאגנים שיקלו לגמרי על תהליך העבודה שלכם ובנוסף יחסכו לכם המון זמן , שזה מאוד חשוב...
בין הפלאגנים המיוחדים שלהם תוכלו למצוא פלאגנים כמו live preview , פלאגין מעולה שבזכותו כשמו כן הוא הקדמה חיה של הקוד שלכם תוך כדי שאתם מקודדים בלי הצורך לרפרש את הדפדפן שלכם כל הזמן! . תוכלו למצוא גם פלאגין לסידור מאורגן יותר של הקוד , המרת PSD ל-HTML ועוד המון , יש עוד כל כך הרבה לתוכנה הזו להציע פשוט צריך לחפור. אם אתם רוצים המלצות לפלאגנים מוזמנים לפנות אליי בפרטי!
bracket WebStorm – אחת מסביבות העבודה של החברה JetBrains , סביבת עבודה המיועדת לצד לקוח לפרויקטים קצת יותר מורכבים ורציניים. סביבת עבודה זו מאפשרת לכם כתיבת קוד מהיר , אפשריות ל-Debug ומניעת טעויות של שגיאות כתיב וכמובן שעוד המון.
לתוכנה הזו קיימות גם עוד סביבות עבודה כגון PHP Storm , RubyMine המיועדות לצד שרת.
התוכנה הזו היא בכסף אך למי שירצה יש קוד מסוים שתגרום לתוכנה הזו לעבוד בחינם , למי שמעוניין מוזמן לפנות אליי בפרטי.

מי קהל הבלוג?

הבלוג בעצם מיועד לכל אותם מתחילים, שרוצים להתחיל לבנות את האתר הראשון שלהם אך לא יודעים כיצד.
בנוסף גם כאלה שכבר יודעים דבר או שניים בתחום, אני מאמינה שתוכלו למצוא את עצמכם מוצאים פלאגנים טובים וקישורים למדריכים שיוכלו להעשיר את הידע שלכם ואת האתר שלכם.

www.000webhost.com